Wypada się namęczyć, aby cokolwiek skumać

Dużo razy na przestrzeni dyskusji na gg ze znajomymi widzę, że stosują oni przeróżne skróty. Ewidentnie dla nich jest owo nader normalne. Ja na ogół po przeczytaniu bieżącego skrótu muszę zapytać o co chodziło.

Skrótów tych wyszkolili się naturalnie od swoich dzieci. Absorbujące jest to, iż młodzież do perfekcji się rozumie używając takich treści. Podczas gdy pełnoletni stanie w pobliżu, w takim przypadku nawet bez szczególnego zwodzenia idzie przy nim prowadzić dialog na wielorakie problemy, aby bieżącego nie poznał.

Jaki jest w związku z tym dylemat? No po pewnym czasie takie skrótowe myślenie poczyna się przenosić w różne miejsca. Przykładowo na forach internetowych nie odnajdziesz u takiej jednostki nadto rozbudowanego tematu, a wyłącznie: jcb, albo polska sarbinowo. I na chwilę obecną bądź tutaj mądry i spekuluj co przeczytasz w niniejszym temacie.

W zamian napisać porządny temat dla jakiegoś problemu przepisują jakiś, czasami dwa wyrazy i są nader zadowoleni. A ledwo zwróć uwagę, iż być może wskazane jest jaśniej się wyrażać.

Brak powiązanych artykułów.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Biznes i oznaczony tagami , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.